ZAPRASZAMY NA

2. URODZINY PRZYSTAŃ NA EISENBERGA

 

Zapraszamy do świętowania dwóch lat, podczas których wspólnie zbudowaliśmy społeczność ludzi dbających o swoje zdrowie. Przygotowaliśmy dla Was moc atrakcji – zapraszamy do zapoznania się z całym urodzinowym harmonogramem!

24-28.08

ZNIŻKA NA KARNETY:

-10% na KARNETY STANDARD
-15% na KARNETY PREMIUM i VIP
Promocje nie zdarzają się u nas często, dlatego upewnijcie się, że zdążycie złapać ulubiony karnet w niższej cenie!

25.08(od 15.00)-28.08(do 15.00)

WODNY TOR PRZESZKÓD NA BASENIE I INNE NIESPODZIANKI:
Zapraszamy do zabawy najmłodszych i tych odrobinę starszych! Tory i atrakcje wodne zostały skomponowane w taki sposób, aby każdy znalazł coś dla siebie!

Wstęp: w cenie biletu/karnetu na basen

26.08 sobota

SŁODKI POCZĘSTUNEK: URODZINOWY TORT!
Zapraszamy na degustację o g. 12:00!


W SIŁOWNI [+18 r.ż]

10.00-11.45  TEST FMS 1:1 Z TRENEREM
FMS czyli z ang. Functional Movement Screen to zestaw kilku prostych ćwiczeń, które pozwalają ocenić funkcjonalną sprawność fizyczną naszego organizmu. Dzięki przeprowadzeniu takiego testu możemy wdrożyć do planu treningowego ćwiczenia, które poprawią stabilizację, zakres ruchomości, siły mięśniowej czy koordynacji mięśniowo-nerwowej w zależności od indywidualnych potrzeb danego organizmu.
Jeżeli chcesz sprawdzić jakie ograniczenia ruchowe są obecne w Twoim ciele oraz co zrobić, aby poprawić osiągane rezultaty podczas treningu zapisz się na konsultacje z Trenerem.

10.00-11.45  KONSULTACJE 1:1 Z UROFIZJOTERAPEUTKĄ
Specjalistka uroginekologiczna na podstawie kompleksowego wywiadu będzie w stanie pomóc Ci rozwiązać uciążliwe dolegliwości, które swoje źródło upatrują w osłabionych mięśniach dna miednicy, bliznach po cesarskim cięciu, rozejściu mięśnia prostego brzucha oraz spojenia łonowego. Podczas konsultacji możesz również dowiedzieć się jak należy się przygotować do porodu. Jeżeli zmagasz się z problemem nietrzymania moczu, bolesnymi miesiączkami czy bólami kręgosłupa – te konsultacje są właśnie dla Ciebie!

Wstęp na test i konsultacje: w cenie biletu/karnetu na Siłownię. Obowiązują zapisy, których można dokonać za pomocą serwisu Fitssey (dla Klubowiczów), w obiekcie, telefonicznie bądź przez Facebooka oraz Instagrama.

W KLUBIE FITNESS [+18 r.ż]

Zajęcia:
9.00-9.45 ZDROWY KRĘGOSŁUP
10.00-10.45 ZUMBA
11.00-11.45 TRENING URODZINOWY
17.00-17.45 ROZCIĄGANIE POZA BIURKIEM
18.00-18.45 PILATES FLOW NA TRAWIE + MUZYKA NA ŻYWO [BEZPŁATNIE]

Wstęp na Pilates Flow: bezpłatnie, nie obowiązują zapisy. Prosimy o zabranie swojej maty/karimaty.
Wstęp na pozostałe zajęcia: w cenie biletu/karnetu na Siłownię. Na zajęcia obowiązują zapisy, których można dokonać za pomocą serwisu Fitssey (dla Klubowiczów), w obiekcie, telefonicznie bądź przez Facebooka oraz Instagrama. Wszystkie szczegóły dotyczące zajęć odbywających się w Klubie Fitness znajdują się w ogólnodostępnym grafiku:
Otwórz grafik fitness

W SAUNARIUM [+18 r.ż]

15:30 -17:30 KOBIECE WARSZTATY AUTOMASAŻU TWARZY + SESJA W SAUNARIUM
Filozofią naszego miejsca jest dbanie o swój dobrostan – zdrowie oraz dobre samopoczucie. Dlatego wspólnie z Marią Nowak, fizjoterapeutką estetyczną z Fizjokoncepcja zachęcamy do podarowania sobie czasu tylko dla siebie, rozluźnienia i celebrowania swojej kobiecości na wyjątkowych warsztatach! Czego możesz się spodziewać? Małego poczęstunku, upominków, dobrej energii oraz nauki techniki automasażu liftingującego, który skutecznie opóźnia tworzenie się zmarszczek, a także technik walki z lwią zmarszczką. [+18 r.ż]

Wstęp: w cenie 149 zł (obejmuje udział w warsztatach i wizytę w Saunarium)
Na warsztaty obowiązują zapisy: w obiekcie, pod numerem telefonu: 603 516 101 lub za pomocą Facebooka/Instagrama

Jak się przygotować? Na warsztaty najlepiej przyjść bez makijażu, w ubraniu które odkrywa dekolt i ramiona. Do późniejszego relaksu w saunie przydadzą się także 2/3 ręczniki. To będzie Twoja pierwsza wizyta w saunach? Świetnie! Zapoznaj się z tym postem i nie zapomnij o dobrym humorze!

27.08 niedziela

W g.12:00-15:00 zapraszamy do spróbowania sił w naszej GRZE TERENOWEJ: SPORTOWY LABIRYNT 
Zagadki, łamigłówki i test sportowej wiedzy oraz orientacji w terenie!
Podejmij się wyzwania – zapraszamy do zebrania swojej mini lub maxi drużyny i spróbowania sił w Sportowym Labiryncie!
Na końcu czekać będą na Was wejściówki oraz… vouchery na treningi personalne!

Wstęp: Bezpłatny, zapisy nie obowiązują. Gra odbywa się na terenie Przystani na Eisenberga, szacowany czas przejścia gry: 60 minut. Maksymalna liczba osób w grupie: 4. Minimum jeden uczestnik powinien mieć ukończony 18 r.ż.

NA BASENIE [zajęcia od +18 r.ż]

10:00-10:45 AQUA DLA SYLWETKI
11:00-11:45 AQUA ZUMBA
Zapraszamy na dodatkowe godziny zajęć Aqua Fitness!
Premierowo zapraszamy na zajęcia Aqua ZUMBA, które już od września na stałe zagoszczą w naszym grafiku! 🙂 

Wstęp: w cenie zajęć/pakietu Aqua Fitness. Na zajęcia obowiązują zapisy, których można dokonać za pomocą serwisu Fitssey (dla Klubowiczów), w obiekcie, telefonicznie bądź przez Facebooka oraz Instagrama. Chcesz się dowiedzieć czegoś więcej na temat tych zajęć? Sprawdź tutaj.


Jako organizatorzy wydarzenia zastrzegamy sobie prawo do zmiany programu wydarzenia.