Już niedługo wielkie święto kobiety, która dała nam ciepło, dobro i nauczyła nas kochać – naszej mamy!

Z pewnością zastanawiasz się co jej podarować? 

 

Dla nas sprawność, zdrowie i wspólny czas to najlepszy prezent jaki można dać bliskiej osobie, dlatego 26 maja zapraszamy wszystkich wraz ze swoimi mamami na wspólne warsztaty z Klaudią Goską gdzie dowiecie się jak zmienia się nasze ciało z biegiem lat oraz jakie ćwiczenia są najlepsze w różnych etapach życia.

Warsztat trwa od godziny 11:15 do 13:00 

 

I Część: Teoretyczna

W trakcie tej części poznacie tajniki sprawności ciała, niezależnie od wieku. Dowiemy się jakie ćwiczenia są potrzebne w różnych przedziałach wiekowych, oraz czy to możliwe, że jest „za późno na ćwiczenia”. Poruszymy kwestie treningu siłowego w porównaniu do treningu cardio, a także zastanowimy się nad tym, czy kontuzja musi oznaczać koniec aktywności fizycznej.

II Część: Praktyczna

Po teorii czas na działanie! Przygotowaliśmy dla Was trening całego ciała, który uwzględni wszystkie potrzebne cechy motoryczne. Krótkie bloki ćwiczeń sprawią, że nie będziecie się nudzić, a efektywność treningu będzie na najwyższym poziomie.

 

Jak się zapisać?
– zadzwoń pod numer telefonu: 721 949 101
– napisz wiadomość na Facebooku lub Instagramie 
– zapisz się w recepcji obiektu
– za pomocą aplikacji Fitssey (dla Klubowiczów)

 

Co zabrać ze sobą?
– wygodny strój sportowy
– buty na przebranie
– dobry humor 🙂

Zapewniamy niezbędny sprzęt oraz maty.

 

Kto może wziąć udział w zajęciach?
– Klubowicze Siłowni i/lub Studia Fitness – wstęp bezpłatny
– 1 os. towarzysząca Klubowiczowi Siłowni – wstęp bezpłatny – osoba towarzysząca również musi zostać zgłoszona do zapisów(!)
– pozostałe osoby – 52 zł, płatne w recepcji przed zajęciami
minimalny wiek uczestnika warsztatów to ukończony 18 r. ż.

 

Zapraszamy serdecznie do udziału w naszym warsztacie, gdzie razem z Klaudią Goską odkryjemy tajemnice sprawności ciała na każdym etapie życia i spędzimy czas wspólnie dbając o zdrowie nasze oraz naszych mam. 

 

Do zobaczenia!