Dzień Kobiet i Dzień Mężczyzn w Przystani na Eisenberga!

W sobotę 11 marca 2023r. zapraszamy do naszego klubu na wspólne, fitnessowe celebrowanie obu tych świąt. Przygotowaliśmy coś specjalnie dla Pań, jak i dla Panów.

           

Dzień Kobiet

  • 10:00 – 11:00  LATINO SOLO
   zajęcia taneczne /Gabrysia Krawczyk
  • To zajęcia oparte na krokach tańców latynoskich, takich jak samba, cha-cha, mambo, merengue, reggaeton, salsa czy bachata. Energetyczna muzyka, wesoła atmosfera na zajęciach oraz łatwe do zapamiętania choreografie to zajęcia Latino Solo w pigułce.
  • 11:00 – 12:30  MIĘŚNIE DNA MIEDNICY
   wykład + ćwiczenia praktyczne z urofizjoterapeutkami /Sylwia Robak, Anna Siuta
  • Jaką funkcję pełnią mięśnie dna miednicy i jak o nie dbać? Jakie czynności dnia codziennego przyczyniają się do ich osłabienia? Jakie sytuacje powinny skłonić Cię do wizyty u fizjoterapeuty uroginekologicznego? Na te, i inne, nurtujące Cię pytania odpowiedzą nasze urofizjoterpeutki. Wykłady uzupełnią zajęcia praktyczne: m.in. nauka prawidłowej postawy ciała w wybranych aktywnościach życiowych oraz ćwiczenia mające na celu wzmocnienie mięśni dna miednicy.

Dzień Mężczyzn

  • 10:30 – 11:30  ĆWICZENIA MOBILITY
   wykład + ćwiczenia praktyczne ze specjalistą /Kacper Szymeczko
  • Poznaj ćwiczenia, które wyniosą Twój trening na wyższy szczebel! Ćwiczenia mobility zniwelują ryzyko wystąpienia kontuzji oraz zwiększą zakres ruchu pracujących stawów i mięśni. Wykonywanie ćwiczeń w pełnym zakresie ruchu przełoży się z kolei na zauważalny rozwój siły i hipertrofii mięśniowej, co przyczyni się do osiągania lepszych wyników podczas wykonywania przysiadów, martwych ciągów czy wyciskania. Podczas krótkich warsztatów nauczysz się podstawowych ćwiczeń Mobility dla poszczególnych partii ciała: stóp, bioder i obręczy barkowej. Poznasz kilka wariantów ćwiczeń z wykorzystaniem ciężaru własnego ciała, a także takich akcesoriów jak: piłeczki, gumy oporowe, rollery i  hantle.
  • 11:30 – 12:30  TRENING KETTLEBELL
   zajęcia grupowe /Kacper Szymeczko
  • Chcesz urozmaicić swój trening? A może zależy Ci na poprawie dynamiki, kondycji i siły? Poznaj zestaw ćwiczeń z wykorzystaniem odważników kulowych kettlebell! Dzięki swojej wszechstronności treningi z użyciem kettlebell nigdy nie będą monotonne, a ruchy wykonywane podczas ćwiczeń typu swing czy tureckie wstawanie przełożą się na lepsze wyniki m.in. podczas ćwiczeń ze sztangą. 

Klubowiczu! Odbierz bezpłatne zaproszenie!
Jeśli posiadasz aktywny karnet na Siłownię, to przygotowaliśmy dla Ciebie zaproszenie, które umożliwi Ci zabranie na wydarzenie osoby towarzyszącej 🙂 Odbierzesz je w recepcji Siłowni i Klubu Fitness. 

Osoba towarzysząca za okazaniem zaproszenia będzie mogła skorzystać 11.03.2023r. w godzinach 09:00-15:00 z siłowni i/lub wziąć udział w zajęciach oraz warsztatach, które odbywają się tego dnia w klubie.  

Wstęp:
• BEZPŁATNY dla posiadaczy karnetu na Siłownię oraz osób, które okażą Zaproszenie.
• 45 zł dla pozostałych osób

Zarezerwuj miejsce!
Ilość miejsc na zajęcia i warsztaty jest ograniczona. Rezerwacji dokonasz:
• tel. 721-949-101
• w recepcji Siłowni
online
Ważne! Opcja zapisów online jest dostępna wyłącznie dla posiadaczy karnetu na Siłownię. Jeżeli nie posiadasz takiego karnetu – skorzystaj z opcji zapisów przez telefon lub na miejscu.