Poleć nasz Klub i odbierz dodatkowe 7 dni karnetu Standard Siłownia dla siebie i swojego znajomego!


Jak skorzystać z akcji?

1. Upewnij się, że jako Klubowicz posiadasz aktywny Karnet na Siłownię.
Może to być karnet Standard Siłownia 30 dni, Standard Siłownia 90 dni, Premium Siłownia + Basen 30 dni, Premium Siłownia + Basen 90 dni, VIP Siłownia + Basen + 12h Wellness.
To ważne, aby znajomy, któremu chcesz polecić nasz klub nie posiadał u nas historii zakupu żadnego z wymienionych karnetów po 30.06.2022 r.

2. Udaj się na recepcję Siłowni i Klubu Fitness lub zadzwoń pod nr. 721 949 101. 
Zgłoś osobę, której polecasz nasz Klub. W tym celu poprosimy Cię o jej Imię i Nazwisko lub numer telefonu.

3. Pora na Twojego znajomego!
Powinien udać się do Klubu w dniach 12-31.01.23 w celu zakupu Karnetu na Siłownię (Standard Siłownia 30 dni, Standard Siłownia 90 dni, Premium Siłownia + Basen 30 dni, Premium Siłownia + Basen 90 dni, VIP Siłownia + Basen + 12h Wellness).
Podczas zakupu koniecznie powinien poinformować nas, że kupuje karnet z Twojego polecenia. Przyda mu się Twoje Imię i Nazwisko. W celu otrzymania dodatkowych 7 dni karnetu na Siłownię poprosimy go o symboliczną opłatę w wysokości 1 gr. Jego karnet na Siłownię zostanie wówczas wydłużony o dodatkowe 7 dni.

4. Odbierz nagrodę.
Po dokonaniu zakupu karnetu przez Twojego znajomego, przy najbliższej wizycie w Klubie poinformujemy Cię o dodatkowych 7 dniach karnetu na Siłownię do odebrania. Aby je aktywować poprosimy Cię o symboliczną opłatę w wysokości 1 gr. Pamiętaj, że musisz to zrobić nie później niż 31 stycznia. 

5. Wspólnie ze znajomym ciesz się korzyściami!
Pamiętaj! Jako Klubowicz możesz  skorzystać z akcji nawet kilkukrotnie.


Najczęściej zadawane pytania:

Posiadam karnet Premium Siłownia + Basen 30 dni. Czy jeśli skorzystam z akcji, to otrzymam dodatkowe 7 dni karnetu wyłącznie do strefy Siłowni i Klubu Fitness?
Odp. Tak. Dodatkowe 7 dni na Siłownię zostaną dodane do Twojego obecnego karnetu. Oznacza to, że Twój karnet Premium zostanie wydłużony z 30 do 37 dni, ale przez ostatnie 7 dni będziesz mógł korzystać tylko i wyłącznie ze strefy Siłowni i Klubu Fitness, na warunkach karnetu Standard Siłownia. 

Co zawiera karnet Standard Siłownia 30 dni lub 90 dni?
Odp. Nielimitowany wstęp do strefy Siłowni i Klubu Fitness przez 30 lub 90 dni. Do dyspozycji Klubowicza znajduje się tutaj doskonale wyposażona, nowoczesna siłownia, bogata oferta zajęć fitness oraz sauna klubowa (fińska). 

Gdzie mogę sprawdzić jakie zajęcia fitness odbywają się w Klubie?
Odp. Aktualny grafik zajęć fitness oraz zapisy online są dostępne TUTAJ.

Gdzie mogę zakupić karnet na Siłownię?
Odp. W celu zakupu karnetu zapraszamy do recepcji Siłowni i Klubu Fitness. 

Akcja „Poleć Nasz Klub” jest ważna w dniach 12-31 stycznia 2023 r.

Szczegółowy Regulamin Akcji „Poleć Nasz Klub” jest dostępny TUTAJ.