Spędź aktywnie czas w świątecznej atmosferze! W niedzielę 11 grudnia zapraszamy na Maraton Mikołajkowy!

WSTĘP: BEZPŁATNY*
Siłownia i Klub Fitness: BEZPŁATNY wstęp i udział w atrakcjach w godzinach 10:00-17:00.
Basen: wstęp WEDŁUG CENNIKA biletów, udział w atrakcjach jest bezpłatny. W przypadku posiadania aktywnego karnetu na Basen – wstęp i udział jest bezpłatny.

       BASEN

11.00 Aqua Aerobik
11.45 Aqua Tabata
Zajęcia trwają 45 minut i rozpoczynają się punktualnie na torze nr. 8. Zabierz na nie strój kąpielowy i czepek. Uczestnikiem może zostać osoba powyżej 18 r. ż. Osoba od 16 r.ż. – za pisemną zgodą opiekuna prawnego.


       
KLUB FITNESS

10.30 Pilates
11.30 Zumba
12.30 Trening Funkcjonalny
13.30 Sprawne Ciało
14.30 Joga
15.30 Rowery
Zajęcia trwają 50 minut. Zabierz na nie wygodny strój sportowy i buty na zmianę. W godzinach 10-17 możesz dodatkowo skorzystać z naszej siłowni. Uczestnikiem może zostać osoba powyżej 18 r. ż.

 
        SIŁOWNIA

10.00-17.00 Wyzwanie Mikołajkowe
Wylosuj z Mikołajkowego worka trening w formule FBW (Full Body Workout)! Nie ćwiczysz na siłowni według konkretnego planu? W takim razie koniecznie spróbuj naszego wyzwania! Trening FBW ma na celu trening całego ciała podczas jednej jednostki treningowej, dzięki czemu maksymalnie wykorzystasz czas w siłowni. Przygotowany przez naszych Mikołajów trening FBW trwa do 60 minut i jest dostosowany zarówno dla początkujących jak i zaawansowanych oraz uwzględnia ćwiczenia z wolnymi ciężarami (hantle, kettle, sztangi), z użyciem maszyn oraz przy użyciu własnego ciężaru ciała. Po zakończeniu treningu koniecznie pochwal się jego ukończeniem naszemu trenerowi, a otrzymasz słodką nagrodę!
Uczestnikiem może zostać osoba powyżej 18 r. ż.

Zarezerwuj miejsce!
Ilość miejsc ograniczona. Zapisy obowiązują na zajęcia w Klubie Fitness oraz na Basenie. W przypadku korzystania z samej Siłowni rezerwacja nie jest wymagana.

Na zajęcia zapiszesz się:
• tel. 721-949-101
• w recepcji Siłowni/Basenu
• w aplikacji mobilnej Fitssey
online
Ważne! Opcja zapisów online oraz w aplikacji mobilnej dostępna wyłącznie dla posiadaczy karnetu.